ניהול שיווק דיגיטלי B2B משלב התכנון עד שלב הביצוע

שיווק דיגיטלי ל-B2B אפקטיבי מתחיל בתכנון מדוייק ובחירת הכלים הנכונים למטרה העסקית

השיווק באמצעים הדיגיטליים מאפשר לנו לשנות גישה גם ב-B2B ולפעול בצורה אפקטיבית, פרסונלית ובעיקר לחשוף את עצמנו לקהלים רחבים יותר.

שיווק דיגיטלי הוא מונח גג לפעילויות רבות ושימוש נכון בהן מאפשר מינוף הפרסום לשירות שאתם מספקים ולמוצרים שלכם עבור מעגלי חשיפה רלוונטיים והכלים לכך מגוונים.

איך מתאימים את הכלי לצורך באופן אפקטיבי? תהליך ההתקשרות בזירת ה-B2B ארוכה יותר בדרך כלל ולכן חשוב עוד יותר שהחשיפה שלכם תתבצע במקומות המדוייקים בתהליך נכון המשלב את המסרים המתאימים לקהל היעד המטורגט כאשר המטרה היא דיוק מירבי שיניב את מירב ההמרות.

סל השירותים שלנו מתפרס על מגוון פלטפורמות וערוצים:

יחד נתכנן וננהל את השיווק הדיגיטלי שלכם באופן שיתאים לארגון שלכם, כדי להגיע לקהל היעד ולייצר הזדמנויות מכירה איכותיות

נוכחות אינטרנטית
אתר שנמצא בשליטתנו, אתר בו אנו קובעים את חוקי המשחק, מה המבקר יראה, מה יחווה, את המסלול אותו יעבור כדי להפוך ממבקר לליד וללקוח, דפי נחיתה. דפים באינטרנט שתפקידם לגרום לפעולה ספציפית של המבקרים בהם.
שימוש בכלים הנכונים
משווקים דיגיטלי טובים משתמשים בכלים מתוחכמים למיקסום פעולות השיווק הדיגיטלי לכדי מכירות. לדוגמא, כלים המאפשרים מעקב אחרי הנכנסים לאתר ברמה אישית ויוצרים תגובה מותאמת שתגרום לו להתקדם בתהליך הרכישה, או כלים המשתמשים במציאת הסיבות להצלחות קודמות ומשחזרים אותם בצורה אוטומטית.
יצירת תוכן שיווקי
 תוכן המיועד לתת ערך מוסף ללקוחות פוטנציאלים. בכל שלבי מסע הרכישה, החל מהבנת הצורך, מציאת מענה לבעיה וכלה ברכישה. תוכן שיווקי טוב יהיה איכותי מספיק כך שיבלוט מעבר להררי התוכן הקיימים באינטרנט, מוכוון קהל יעד ושיתחשב בפרמטרים של SEO (קידום אתרים אורגני).
עוד על תוכן שיווקי ו Inbound Marketing
פעילות ברשתות חברתיות - לינקדאין, פייסבוק ועוד
 הרשתות החברתיות סובבות את כולנו בכל מקום, כל רשת מתאימה לתוכן מסויים ולקהל לקוחות שונה. המשותף לפעילות השיווקית בכל הרשתות החברתיות, הוא שבשביל יצירת מעורבות עם קהל היעד, חשוב לא רק להכריז עד כמה אנחנו טובים אלא גם להציע תוכן שייתן להם ערך מוסף, על אחת כמה וכמה ב B2B.
על שיווק בלינקדאין
קידום ממומן
פרסום במדיה דיגיטלית. קמפיינים דיגיטליים מביאים את המסר שלנו בתשלום בצורה מדויקת ומדידה לקהל הלקוחות שלנו. הכלים של היום מאפשרים לנו להציע פרסום מדויק בכל מכשיר דיגיטלי ישירות לקהל המתאים לנו: לפי מיקומים, תחומי עניין, מידע דמוגרפי, ביקורים קודמים, תפקידי מפתח ועוד.
הגיע הזמן לנהל קמפיין B2B חכם
קידום אורגני
קידום במנועי החיפוש שאינו בתשלום, או "להיות מקום ראשון בגוגל". ממש על קצה המזלג, באמצעות יצירת תוכן רלוונטי לקהל היעד שלנו, ובמקביל ביצוע פעילויות "המסבירות" לגוגל מדוע התוכן שלנו הוא הכי רלוונטי ואיכותי לקהל היעד שלנו.
קידום אורגני בגוגל ל B2B
הקודם
הבא