יש לכם שותפים לדרך

מי אנחנו

חברת דיגיטל שמטרתה לספק תוצאות אמיתיות לחברות B2B, כולל חברות שעובדות בנישות ייחודיות ומורכבות.

אנחנו יודעים לספק פתרון כולל ומדויק לשיווק דיגיטלי B2B המוביל להגדלת ה Pipeline, חיזוק המותג, פיתוח לקוחות קיימים ושיפור מסע הלקוח.

כל מנהלי הלקוחות שלנו, שיעבדו מולכם באופן ישיר, מחזיקים בניסיון של מעל 10 שנים בתפקידי ניהול שיווק ודיגיטל.

לפני שאנחנו מבינים בטכנולוגיה – אנחנו מבינים שיווק B2B, אסטרטגיה וניהול לעומק.

מה מניע אותנו

אנחנו נלהבים משיווק וחיים אותו. 

מה שמניע אותנו הוא הבסת התחזיות והיעדים שהצבנו לעצמנו והסיפוק הגדול כאשר היצירתיות והיכולת לחדש באה לידי ביטוי בתוצאות עסקיות ובחיוכים (לא עסקיים).

מה אנחנו עושים

בניית אסטרטגית שיווק דיגיטלי ומחקר שיווקי. 

ניהול שיווק דיגיטלי מלא משלב התכנון ועד הביצוע השוטף בכל הערוצים.

סדנאות והרצאות – אנחנו מציעים מגוון סדנאות שיווק דיגיטלי שיעזרו לך לרכוש כלים מנצחים במגוון כלים דיגיטליים: LinkedIn, Facebook, Data & Analytics

למה Socialvalley

גמישות:

מודל העבודה שלנו מאפשר למנהלי הלקוחות שלנו לעבוד באופן גמיש בהתאם לצרכים המדויקים של לקוחותינו.

הגמישות חשובה בגלל גיוון תחומי העיסוק של לקוחותינו: לכל תחום בשיווק B2B ייחודיות משלו ממנה נגזרים ערוצים ופעילויות השונות.

שותפות מלאה:

אנחנו רואים בלקוחותינו שותפים – מכך נובעת השאיפה שלנו להתחבר לפעילות השיווקית של לקוחותינו, להפוך לחלק אינטגרלי ממנה ומהצוות.
מודל העבודה שלנו מאפשר לנו להתאים את אופי העבודה בהחלטה משותפת עם הלקוח כדי להמשיך ולהשתפר.

יעדים מדידים:
אנחנו מבינים שמשמעות השיווק לארגונים היא תהליכי מכירה ארוכים שקשה למדוד בטווח הקצר.

עם זאת, אנחנו עובדים עם מדדים מדויקים שיעזרו לנו לבדוק את ההשפעה האמיתית של הפעילות שלנו.

הצוות המוביל

אדר חי - מנכ"ל
אדר הקים את העסק הראשון בגיל 16 - עסק למכירת צילומים. לפני הקמת SocialValley, אדר שימש כסמנכ"ל שיווק במספר חברות הייטק. אדר מרצה במכללות, אוניברסיטאות ומייעץ לסטארט-אפים בשלבים מוקדמים. הוא מנחה ומנהל ההפקה של תוכנית הרדיו והאינטרנט הפופולארית "הייטק בפקקים". בזמנו הפנוי חושב על רעיונות משוגעים. אוהב צילום, טניס, כתיבה, שירה ובירה.
חנן לב - מנהל פיתוח עסקי
אחרי שנים של בורגנות , בעיקר בחיל הים ובאינטל, החליט חנן לצאת לעולם הגדול בדיוק בתקופת פריצת הרשתות החברתיות, ומאז הוא שם. באמתחתו נסיון בניהול ולווי פרויקטיים רבים של שיווק דיגיטלי, בחברות, עסקים ורשויות. חנן הוא גם מרצה מצטיין לשיווק דיגיטלי וטכנולוגיית שיווק במחלקת מערכות המידע של אקדמית יזרעאל, ובקורסים נוספים ברמה אקדמית. בזמנו הפנוי אוהב לטייל בעולם, לרכב על אופניים ולעשות שלום
צחי רייך - מנהל לקוחות
צחי רייך נולד בשנות ה-80 של המאה הקודמת והיה מבין האנשים האמיצים הראשונים שנזרקו בלי הכנה מוקדמת למים הקרים של העולם החדש (דאז) ה"ניו-מדיה". מאז המים כבר התחממו והוא הספיק להתקדם במספר מחלקות דיגיטל בחברות פרסום גדולות, לפתוח ולסגור חברת סטארטאפ ולנהל מחלקת דיגיטל בחברה נחשבת. מתחביביו לגור במושב שאף אחד לא מכיר ולהרצות בתחום הדיגיטל לכל מי שרק מוכן להקשיב.
רוזה רבינוביץ' - מנהלת שיווק
רוזה בעלת ניסיון של מעל 13 שנה בשיווק דיגיטלי בשווקים הבינלאומיים ומקומיים. לאורך השנים ניהלה פעילויות מגוונות העונות על צרכים ויעדים עסקיים שונים. מנוסה היטב בהתנהלות הסביבה תעשייתית בזירת השיווק הדיגיטלי. מאמינה בפעילות דיגיטלית יצירתית מנוהלת היטב ומוכוונות יעדים עסקיים. חייבת לשבת בבתי קפה לפחות 5 פעמים בשבוע – כל יום בית קפה שונה!
הקודם
הבא

לקוחות מספרים על